ЧЕЛЕНДЖ ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ «МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ»

Дата: 23.04.2021 09:06
Кількість переглядів: 1043

23 квітня Будинок дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради разом з Радою старшокласників «Лідер» провели челендж присвячений Дню довкілля #мені_не_байдуже.

Метою проведення Дня довкілля було привернути увагу дітей до екологічних проблем,  підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Сьогодні, як ніколи, ми не можемо бути байдужими до екологічних проблем. Діти та дорослі мали змогу опублікувати свої фото, на яких є учасниками екологічних акцій (Приклади екологічних акцій: фото де дитина/дорослий прибирає територію, сортує сміття, збирає батарейки, саджає дерево).