Вітаємо іменинницю!

Дата: 12.07.2021 09:03
Кількість переглядів: 84

Колектив " Центру надання соціальних послуг" Тиврівської селищної ради щиро вітає завідувача відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання Задорожну Людмилу  Миколаївну з 35-річним ювілеєм, який вона святкує сьогодні, 12 липня !

35 років – це час закріпити успіхи та рухатися вперед до нових цілей. Це вік, коли ви вже міцно стоїте на ногах, коли у вас ще є мрії. Це вік, коли ви радієте першим успіхам дітей, коли ви сповнені сил, коли ви реально усвідомлюєте, що ваша праця не марна, вона потрібна не тільки вам і вашій родині, а й суспільству в цілому. Рухаючись вперед, не забувайте про себе, зміцнюйте свою позицію, піклуйтеся про своє здоров'я і залишайтеся на хвилі позитиву!

Тридцять п’ять – прекрасний вік!

Бажаєм три таких прожити!

Хай дарує кожен рік

Вам радість жити і любити!

Щоб родило щастя рясно,

Все в житті було прекрасно!

Щоб діти сміялися радісно в хаті,

Були Ви здорові й достатком багаті!

До привітань долучився Тиврівський селищний голова Сергій Миколайович Кицишин та вручив ювілярці почесну грамоту.