Капітальний ремонт дороги О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород - 11,2 км 
Збільшуємо масштаби відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Вінниччини. 

Як повідомив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво оновленими шляхами «зшиваємо» Вінницьку область: з’єднуємо села, міста, громади, райони. 

«За два роки (2019-2020 рр.) на дорозі Вороновиця-Тиврів-Шаргород відремонтували 13 км за рахунок видатків Державного дорожнього фонду. Торік у процесі обстеження для вибору пріоритетних об’єктів виявили суттєві дефекти та пошкодження на іншому відрізку, адже дорога збудована у 70-х роках», -  наголосив Сергій Борзов.

Ця ділянка проходить через три населені пункти - Черемошне, Красне та Нове Місто. 
Вона забезпечує транспортний зв’язок між Вороновицькою, Тиврівською та Шаргородською, Гніванською територіальними громадами, а також з’єднує дороги державного значення. 
Сьогодні там іде ремонт - 11,2 км. 

За словами керівника регіону розширять проїзну частину до 7 метрів, проведуть фрезерування старого дорожнього полотна, влаштують конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття, у межах населених пунктів влаштують тротуари та автобусні зупинки. Також урахують потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення - облаштують пандуси та установлять бортові камені у понижені. Для збирання та відведення поверхневої води до водоскидних споруд передбачене влаштування прикрайкових лотків, бортових каменів. 
Для безпеки руху доповнять відсутні дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку. 

«Наразі виконано підготовчі роботи, видалено порослі та поширено проїзну частину. 
Завершити об’єкт планують до кінця 2022 року. Всього - 24,249 км відремонтованої дороги», – прокоментував Сергій Борзов.

Голова Вінницької районної державної адміністрації Віталій Урдзік зауважив: «Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» Вінницький район поповниться ще однією якісною дорогою, а це значить - економія часу та коштів для поїздок, що дасть чудове підґрунтя територіальним громадам для соціально-економічного розвитку , поштовх до створення нових інвестиційних проектів». 
#ПрезидентУкраїниВолодимирЗеленський
#Вінницькаобласнадержавна_адміністрація
#СергійБорзовГоловаВінницькоїОДА
#Вінницькарайоннадержавна_адміністрація
#ВіталійУрдзікГоловаВінницькоїРДА
#Вінницький_Район

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису