У 2021 році всі об'єкти програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» будуть завершені вчасно. В усіх регіонах України загалом налічується 741 об'єкт, і зміни термінів їх здачі в експлуатацію не передбачено. Про це в ході селекторної наради заявив заступник Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.
Окремо заступник голови ОП поставив завдання перед представниками місцевої влади та підрядних організацій пришвидшити перший етап реалізації тих об'єктів, по яких ще не оголошені або не завершені торги, відсутні підписані договори і не розпочаті будівельно-монтажні роботи.
За даними Кирила Тимошенка, у кожному регіоні до 30-річчя Незалежності України, вже 28 знакових об'єктів готові більш ніж на 80%, проте деяким областям варто прискорити темпи.
У свою чергу, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко нагадав, що для реалізації проєкту «Велика реставрація», який є складовою частиною програми «Велике будівництво», парламент вже ухвалив зміни до бюджету щодо виділення фінансування в обсязі 1 млрд грн. на ремонтно-реставраційні роботи пам'яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. В області планується визначення двох найбільш пріоритетних об'єкти для кожної області, за якими повністю готові проєктно-кошторисні документи для оголошення тендерів.
Нагадаємо, нещодавно Кирило Тимошенко повідомив, що в рамках програми «Велике будівництво», крім будівництва та ремонту доріг і соціальної інфраструктури, реалізується також окрема програма з розвитку українських портів.
Віталій Урдзік голова Вінницької районної державної адміністрації зазначив: «Велике будівництво» - це знак якості. Вінничани та жителі Вінницького району уже відчули суттєві зміни в покращенні інфраструктури та якості доріг. У 2020 році стовідсотково виконали програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» - вчасно завершили усі  об’єкти. Тому впевнений  наші інфраструктурні проекти будуть завершені відповідно до термінів, оскільки основні кроки вже зроблені. 
#ПрезидентУкраїниВолодимирЗеленський
#Вінницькаобласнадержавна_адміністрація
#СергійБорзовГоловаВінницькоїОДА
#Вінницькарайоннадержавна_адміністрація
#ВіталійУрдзікГоловаВінницькоїРДА
#Вінницький_Район

Фото без опису