Велике Будівництво

Дата: 29.07.2021 15:36
Кількість переглядів: 1654

«Велике будівництво» - 2021: Дашківецьку амбулаторію відкриють у Якушинецькій громаді до кінця року - Сергій Борзов.

Це вже шістнадцята! «Остання, яку будуємо на Вінниччині за рахунок субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості – зазначив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА. - І це теж у рамках президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в Якушинецькій громаді (раніше - Літинський район) буде надавати медичну допомогу прикріпленому населенню, це – 2800 жителів.
У медзакладі працюватимуть 2 сімейних лікаря та 3 медичні сестри.

«Наскільки важлива своєчасна невідкладна медична допомоги - не варто пояснювати. Усі розуміють. Особливо на карантині. До кінця року будівельні роботи мають завершити. За місяць уже виросли стіни майбутньої амбулаторії. Дякую будівельникам. У спеку працювати непросто. Та є графік робіт. Все за планом», - резюмує очільник області.

«Влада робить реальні кроки для покращення умов у отриманні медичних послуг жителів сільської місцевості Вінницького району» - зазначає Віталій Урдзік голова Вінницької районної державної адміністрації.

#ПрезидентУкраїниВолодимирЗеленський
#Вінницькаобласнадержавна_адміністрація