Велике Будівництво Вінниччина

Дата: 19.10.2021 09:43
Кількість переглядів: 1475

Подільський регіональний онкоцентр – знаковий об’єкт «Великого будівництво-2021» у Вінниці!» - зауважив Сергій Борзов голова Вінницької ОДА.

Хіміотерапевтичне відділення – будівля з часів СРСР. Власне, як і решта корпусів онкоцентру.

У 1978 року його почали будувати, а у 2021 році ця лікарня зміниться завдяки президентській програмі. Як й інші медзаклади в області.

Що було передбачено проєктом «Великого будівництва»?

Ремонт першого поверху будівлі - рентгенологічне відділення, надбудову четвертого поверху – денний стаціонар з ліжками амбулаторної хіміотерапії, надбудову мансардного поверху – це теж для хіміотерапевтичного відділення.

До того ж, зведено нове перекриття та дах, новий ліфт, утеплення стін та благоустрій території.

Роботи із реконструкції хіміотерапевтичного корпусу розпочались у вересні 2020 року.

Завершили роботу у серпні 2021 - до #30_річчяНезалежностіУкраїни.

Загальна вартість робіт понад 25,5 млн грн. Держава профінансувала понад 20 мільйонів.

«До речі, онкоцентр серед 5 проєктів «Великого будівництва-2021», які отримають додаткове фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» - наголосив Сергій Борзов.

відео