Велике Будівництво_Вінниччина

Дата: 19.10.2021 09:50
Кількість переглядів: 1477

Сергій Борзов: ЗРОБЛЕНО!!! Дорога О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище, км 23+790 – км 35+580

У Брацлавській територіальній громаді у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»
відремонтовано 11,79 км ділянки автомобільної дороги О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище, км 23+790 – км 35+580, яка проходить через місто Брацлав, село Грабовець та село Семенки.

«Автомобільна дорога була вкрай необхідна для надання вчасної медичної допомоги, безпечного підвозу дітей до освітніх закладів, так і для людей, які працюють за межами населених пунктів», - повідомив Сергій Борзов голова Вінницької ОДА.

Роботи виконані за графіком. Підрядна організація дає 10 років гарантії на дорожнє полотно, 5 років на дорожнє огородження, 2 роки на напрямні стовпчики та дорожні знаки, у разі появи недоліків зобов’язується усунути власним коштом.

Торік на цій дорозі відремонтовано найдовший міст - 206,7 м.п.".

Завдяки ремонту дороги та мосту тепер є надійне транспортне сполучення з сусідніх територіальних громад у напрямку з південного заходу на північний схід виїзду на автомобільну дорогу М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», що входить до складу міжнародного коридору Go Highway.

відео