Шановна Тиврівська громадо!

Прийміть найщиріші вітання зі Святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом!

19 січня ми відзначаємо третє й завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу – свято Богоявлення (Водохреща або Йордан), яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

У цей світлий день Водохреща прийдімо усі до життєдайного джерела Божої любові.

Тому хочу від себе особисто, від усієї селищної ради привітати кожного мешканця нашої громади, всім побажати міцного здоров’я, добробуту, душевного спокою, родинного щастя, миру в родинах та Україні. Нехай цілюща йорданська вода, благословенна самим Господом, змиє зневіру, зцілить наші тіла і наші душі, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ.

Нехай з кожною краплею святої води проллється спокій в наші душі, а серця очистяться від усього недоброго і наповняться любов’ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми!

Христос Хрещається!

З повагою селищний

голова                                                                                         Сергій КИЦИШИН