Замітка КОРУПЦІЯ

У разі коли Вам стало відомо  про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених особами рядового і начальницького складу, працівників підрозділів Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області,  за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити  про це за «телефоном довіри» до органів СБУ, ДСНС, ДБР, Прокуратури України, МВС, тощо.

До уваги керівників підприємств, які релокувались до Вінницького району!

Чимало підприємств опинилися в районах активних бойових дій і змушені були евакуюватися у більш безпечні регіони або припинити роботу. Однак навіть ті бізнеси, які відносно далеко від обстрілів, потерпають через проблеми з логістикою та нестачу сировини. Так, з початку повномасштабної війни в Україні до Вінниці релокувались вже 33 підприємства, а 30 з них вже розпочали свою діяльність. Бізнес переїхав з Маріуполя, Харкова, Києва, Донеччини, Херсону, Мелітополя та Дніпра. Створено уже 370 робочих місць на нових виробництвах.

«Пора жнив особливий пожежонебезпечний період»

Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Недуга в масці

В Україні захворюваність  на туберкульоз залишається однією з найболючіших медико-санітарних проблем.

До уваги громадян!

Інформуємо, що з червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування. Повний курс лікування фінансується за кошти Фонду. Вчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів є запорукою швидшого відновлення після інсультів, інфарктів, операцій та інших важких станів. У чисельних випадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання первинної інвалідності.

Фонд соціального страхування повідомляє: