Алгоритм дій: атака дронів - як вберегтися

Іранські дрони-камікадзе Shahed-136, якими країна-агресор б’є по українських населених пунктах, несуть близько 40 кг вибухівки. Під час вибуху вони викликають сильну вибухову хвилю та велику кількість дрібних уламків.

Що таке «брудна бомба» і як врятуватись?

У Центрі стратегічних комунікацій вважають малоймовірним застосування «брудної бомби» проти українців. Однак  російські терористи останнім часом про це говорять. Тому, про всяк випадок, населення мусить мати інструкції, як діяти.

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

В умовах запровадженого на території України воєнного стану через повномасштабне вторгнення Російської Федерації Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини продовжується здійснюватись парламентський контроль за додержанням прав і свобод людини і громадянина, зокрема дітей.