Щодо оцінки впливу на довкілля

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Державного підприємства "ВІННИЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" (реєстраційний номер справи 2022101910076)

«ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД»

Як свідчить аналіз пожеж основними причинами від яких виникають пожежі в осінньо-зимовий період є перенавантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

До уваги керівникам підприємств, які релокувались до Вінницького району!!!

Чимало підприємств опинилися в районах активних бойових дій і змушені були евакуюватися у більш безпечні регіони або припинити роботу. Однак навіть ті бізнеси, які відносно далеко від обстрілів, потерпають через проблеми з логістикою та нестачу сировини. Так, від початку повномасштабної війни в Україні до Вінниці переїхали вже 138 підприємств, 96 з яких вже розпочали свою діяльність. Бізнес переїхав з Маріуполя, Харкова, Києва, Донеччини, Херсону, Мелітополя та Дніпра. Створено уже 900 робочих місць на нових виробництвах.