Заява

складу  Молодіжної ради при

Тиврівській  селищній  раді

______________________________________

( прізвище ім’я по батькові)

______________________________________

( місце проживання)

_______________________________________

( телефон)

ЗАЯВА

Прошу включити мене до списку кандидатів та кандидаток в члени Молодіжної  ради  при  Тиврівській  селищній  раді.

Даю згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних». Вказана  згода  надана  з урахуванням вимог ст. ст. 7,8,11  Закону України «Про захист персональних даних» та діє безстроково та без обмежень щодо території.

До заяви додаються:

1. Біографічна довідка

___________                ___________            __________________

(Дата)                                           ( Підпис )                          ( Прізвише ім’я по батькові)