Нагадуємо, що в Україні продовжує діяти соціальний проєкт «Допомога поруч», запроваджений Міністерством соціальної політики України!!!

Дата: 29.06.2021 11:00
Кількість переглядів: 11

З метою допомоги вразливим категоріям громадян функціонує інформаційна платформа «Допомога поруч» та працює «гаряча» телефонна лінія, на яку можуть звернутися громадяни, які потрапили в складні життєві обставини і потребують невідкладної допомоги.

Телефон «гарячої лінії» для мешканців Вінницької області 08002164330.

Інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку про того, кому потрібна допомога.

Всі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, Уряд і місцева влада, всі разом повинні допомагати людям!

Інформаційна платформа «Допомога поруч» розміщена за посиланнямhttps://dopomoga.msp.gov.ua.

Щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч» розміщуються:

- інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;

- звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.

Закликаємо усіх небайдужих, в межах своїх можливостей, надавати допомогу тим, хто цього потребує.

Пропонуємо переглянути відеоролик за посиланням: https://youtu.be/iAvuTNC2lvE.

Якщо Ви підприємець, благодійник, волонтер або просто небайдужа людина - Ви можете допомогти громадянам за допомогою інформаційної платформи «Допомога поруч».