Здійснено оцінку потреб у соціальних послугах трьох осіб, які проживають в с.Нове Місто та с.Красне

Дата: 09.07.2021 15:49
Кількість переглядів: 29

Директором центру надання  соціальних послуг Чичкалюком Олегом Анатолійовичем, завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Кузьмик Оленою Олександрівною та соціальним робітником  відділення соціальної допомоги вдома Шаталюк Тетяною Вікторівною 09 липня 2021 р. було здійснено оцінку потреб у соціальних послугах трьох осіб, які проживають в с.Нове Місто та с.Красне для надання їм соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома.

Під час оцінювання потреб осіб у соціальних послугах визначалися чинники, що спричинили потрапляння у складні життєві обставини, рівень складності  наявних проблем. За результатами оцінювання потреб було складено відповідні акти з пропозиціями щодо переліку соціальних послуг, яких потребують особи для подальшого прийняття рішення про надання соціальних послуг вдома.