ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДОБІР ЧЛЕНІВ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ!!!!

Молодіжна рада при Тиврівській селищній раді оголошує добір членів Молодіжної ради!

З 18 по 27 серпня (у робочі дні) прийматимуться документи для входження до складу Молодіжної ради при Тиврівській селищній раді.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є жителями Тиврівської ТГ.

Формування складу проводиться відповідно до Положення про молодіжну раду при Тиврівській селищній раді, затвердженого рішенням 8 сесією 8 скликання Тиврівської селищної ради від 31.05.2021 року № 323.

Порядок подання заяв :

Необхідно:

1. Заповнити анкету кандидата до складу молодіжної ради при Тиврівській селищній раді, відповідно затвердженої форми.

2. Разом із анкетою подати до ініціативної групи наступний пакет документів:

Для інститутів громадянського суспільства:

копію свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

копію статуту інституту громадянського суспільства;

витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми ;

Для органів студентського та учнівського самоврядування:

копію положення про орган студентського чи учнівського самоврядування;

витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу молодіжної ради відповідно затвердженої форми.

Для громадських ініціатив:

інформаційна довідка про заснування, склад громадської ініціативи та результати діяльності громадської ініціативи протягом останнього року, підписана керівником громадської ініціативи;

лист про делегування кандидата до складу молодіжної ради, підписаний керівником громадської ініціативи.

В разі самовисунення:

бланк підписів не менш, ніж 5 молодих жителів громади (14-35 років) в підтримку кандидата на членство в Молодіжній раді за формою.

Пакети документів на участь в установчих зборах приймаються до 27 серпня 2021 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт. Тиврів, вул. Тиверська, 30. За попереднім телефонним дзвінком: 0688472854

Відповідальна особа: Кирилюк Микола.

Електронна адреса: kolakurulyuk14@gmail.com

1. Заява кандидата