Тиврівська селищна рада повідомляє, що на підставі  Рішення 56 сесії 7 скликання Тиврівської селищної ради від 23 вересня 2020 року №549 «Про надання дозволу на розробку детального плану території»  розроблений та подається на громадське обговорення детальний план території для будівництва підприємства з виготовлення штучного каменю та бетонних виробів по вул.Злагоди, 28 в смт.Тиврів Вінницької області.

Ознайомитись з матеріалами проекту та надати протягом 30 днів відповідні пропозиції та рекомендації можна у приміщенні Тиврівської селищної ради.

Громадські слухання  щодо вказаного проекту відбудуться 28 лютого 2022 року о 11.00год у приміщенні Будинку культури за адресою: смт.Тиврів, вул.Тиверська, 49.