ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

На жаль, біда в сім'ю іноді  вривається зненацька, коли не очікуєш. У житті багато випадків, коли людина зранку, як завжди, з надією заробити на сім'ю пішла на роботу, а через нещасний випадок чи захворювання  втратили не те що заробіток, а й – здоров'я, нерідко й життя. Люди у відчаї шукають допомоги у роботодавця, влади, суспільства…

Ваучер на навчання: хто може отримати і за яких умов?

Ваучер – це документ, що видається одноразово та дає особі право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Щодо дотримання законодавства суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність в сфері вирощування сількогосподарських культур, в частині використання засобів захисту рослин (пестицидів, гербіцидів, фунгіцидів та інших засобів захисту рослин)

Дотримання серед населення порядку ведення бджільництва, порядку ресстрації пасіки в органах місцевого самоврядування. Налагодженої спiвпpaцi між аграріями i пасічниками з метою зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосувания пестицидів, попередження негативних наслідків для навколишнього середовища.

У 2022 році 18 тисяч громадян працевлаштувалися за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості

Протягом 2022 року до обласної служби зайнятості за пошуком роботи звернулось 51,0 тис. осіб, з них – 46,3 тис. осіб мали статус безробітного. Це на 16,6 тис. осіб менше, ніж в минулому році.

Щодо опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє, що Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводиться опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

ДОВІДКА-ЗВІТ Старшого дільничного офіцера поліції СПД №1 ВП №2 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області капітана поліції Чернати Василя Леонідовича

Шановні громадяни, на даний час залишається актуальна проблема криміногенної обстановки, як в цілому в Україні, так і на території  Тиврівської ТГ.

«Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят»

Новорічні та різдвяні свята – це період підвищеної пожежної небезпеки! Прикрашання ялинки святковою ілюмінацією, запалювання свічок та бенгальських вогнів – все це може спричиняти пожежі. Тому рятувальники Вінницького району закликають: будьте обачними, не ігноруйте правил пожежної безпеки! Отже, якщо ви хочете без пригод відпочити, зверніть увагу на деякі правила під час підготовки до домашньої урочистості: • встановлюйте ялинку на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися до стін і стелі та були на безпечній відстані від електроприладів і побутових печей; • не встановлюйте ялинку на високій підставці (стілець, табуретка, журнальний столик та ін.); • поставте стовбур ялинки у відро з мокрим піском і час від часу зволожуйте його; • якщо ялинка засохла, викиньте її, тому що вона може спалахнути, як факел. • не запалюйте на ялинці свічки, бенгальські вогні, а також саморобні електрогірлянди), • не направляйте в її бік хлопавку; • пам’ятайте: особливо небезпечним на ялинці є золотаво-сріблястий дощик з алюмінієвої фольги (навіть якщо він фабричного виготовлення), який може замкнути електрогірлянду; • не забувайте: діти можуть перебувати біля ялинки з увімкненою гірляндою тільки у присутності дорослих, вимикайте її, коли виходите з кімнати; • покладіть неподалік від ялинки декілька паперових пакетів із піском, поставте ємність з водою, покладіть стареньку ковдру, приготуйте електричний ліхтарик; • із метою запобігання виникненню пожежі можна обробити ялинку спеціальним вогнестійким розчином. Якщо ялинка вже спалахнула - необхідно швидко знеструмити гірлянди, які на ялинці, та взяти ковдру, рядно, намочити їх у воді й накрити ялинку або просто залити її водою. Якщо ж Ви самі не в змозі справитися з вогнем – негайно викликайте пожежно-рятувальну службу за номером „101”.