Містецький фестиваль " Різдвяне диво"

Яскравим, колоритним, емоційним видався традиційний мистецький фестиваль «Різдвяне диво», що популяризує давні українські різдвяні традиції на Тиврівщині.

Для працівників органів місцевого самоврядування щеплення проти COVID-19 стане обов'язковим із 31 січня 2022 року      Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 30.11.2021 № 2664 розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

З Різдвом Христовим!

Шановна громадо, щиросердечно вітаю Вас зі світлим та радісним святом Різдва Христового! Це час чуда, який об’єднує наші спогади про минуле, думки про сьогодення та мрії про майбутнє!